Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
118 postów 508 komentarzy

uwagi emerytki

elig - jestem na emeryturze i lubię to

Moje komentarze

 • @Poruszyciel 14:41:45
  Jedyną metodą uzyskania „właściwego obrazu twórczości Elig” jest przeczytanie moich notek. Wszystkie sa dostępne w sieci. Nie będę rozmawiać ze Space, tak jak nie dyskutowałabym na przykład z Żakowskim, Wrońskim, czy Michnikiem. Space stosuje bowiem tę samą metodę, co „GW”. Wyrywa fragment wypowiedzi swego przeciwnika i pastwi się nad nim. Zdanie ” „W dniu 11 września 2001 arabscy terroryści zniszczyli dwa bliźniacze wieżowce World Trade Center.” jest PRAWDZIWE. BEZPOŚREDNIMI sprawcami zamachów 11 września BYLI arabscy terroryści z Al Kaidy. Ta organizacja przechwalała się tym, uważając tę akcję za swój wielki sukces. Był też proces sądowy wspólników terrorystów. Opowieści o supernowoczesnych materiałach wybuchowych są bez sensu, a gwałtowne zawalenie się wież wynikało z tego, że miały one szkielet stalowy. W Polsce takich budynków Straż Pożarna w ogóle nie dopuszcza do eksploatacji /patrz – słynna sprawa cyrku na Powiślu/. Inną rzeczą jest, że jakaś tajna służba inspirowała zapewne tych Arabów i słuzyła doradztwem. Nie podejrzewam tu ani służb amerykańskich, ani izraelskich, ponieważ państwa te na zamachu NIE skorzystały. Znaczne korzyści odniosła natomiast Rosja, choćby w postaci znacznego wzrostu cen ropy naftowej i odwrócenia uwagi USA od sceny europejskiej. Dlatego więc sądzę, że to Rosjanie uruchomili swoja agenturę. Moja notka, do której przyczepił się Space, była jednak na zupełnie inny temat i nie zajmowałam sie w niej zamachami z 11 września 2001.
  UWAGA: Blogerka Elig i arabscy terroryści
 • @Internaut
  Radzę dotrzeć do skasowanych notek za pomocą kopii Google. Ja wpisałam w Google: internaut salon24 "polityczny gwiezdny i przeczytałam Pana notki z 2010 r. Jeśli pamięta Pan tytuły notek lub jakieś słowa kluczowe, to jest to jeszcze prostsze. Na właściwy adres w wyszukiwarce trzeba najechać /nie klikać !!!/. Wtedy po prawej pojawi się podwójna strzałka. Gdy się na nią najedzie - pojawi się menu. Trzeba kliknąć w link "kopia" na dole i można czytać i kopiować tekst.
  Ponad dwuletni dorobek na Salonie poszedł w 3,14-zdu
 • Adres strony,gdzie można się podpisać
  http://blogerzystopcenzurze.wordpress.com
  Blogerzy przeciw cenzurze - apel
 • @coryllus i eska
  W całej tej dyskusji padło tylko jedno ważne zdanie, którego autorem jest Carcajou. Brzmi ono: Jeśli masz wizje i pomysły (...) to umów się z Oparą (nie czekając na zabieganego Łazarza)....". To plus liczne teksty p. Opary mówi wszystko o przyszłości Nowego Ekranu.
  Kryteria wartości, kryteria kompromitacji
 • @traszka
  To niewątpliwie jest problem. Jak skłonić grupę ludzi, by dobrowolnie wyrzekła się przywilejów?
  O degeneracji polskiego parlamentu
 • @jakk
  Wydaje mi się, ze poseł przy prawidłowym podejściu do pracy w parlamencie, powinien raczej zyskiwać kwalifikacje, a nie tracić.
  O degeneracji polskiego parlamentu
 • @Mikołaj Kwibuzda
  Przecież wystarczy kliknąć :)))
  Katastrofa Tu-134 w Rosji - czy stał za tym Izrael?
 • @Mikołaj Kwibuzda
  Ja takich tez nigdy nie głosiłam.
  Prawicowa blogosfera - krzywe zwierciadło mediów
 • @coryllus
  Zawsze znajdzie się grupka maniaków, którzy będą opowiadać o sobie nawzajem, jacy to są wspaniali. Dokładnie tak, jak Dziękuję i Fiatowiec powyżej.
  O wolności Internetu, platformach i blogerach
 • @Mikołaj Kwibuzda
  To prawda, polityka administratorów portali jest ważna. Wiąże się ona z omawianymi przeze mnie postawami czytelników. Lubią oni czytać o sprawach znanych im z mediów, a redaktorzy troszczą się o klikalność. Ścios nie stał się gorszym publicystą przez to, że dał Panu bana. Nadal warto go czytać.
  Prawicowa blogosfera - krzywe zwierciadło mediów
 • @coryllus
  Nie jestem tego pewna. Jako niszowy portal typu kontrowersje.net może to przetrwać długo. Utrzymanie bieżące takiej witryny to wydatek rzędu 600-1000 zł miesięcznie.
  O wolności Internetu, platformach i blogerach
 • @Dziękuje
  Mam nadzieję, że robi Pan lepsze pasy bezpieczeństwa niż wpisy w blogu. Od tych pasów może czasem zależeć ludzkie życie, od Pana notek i komentarzy na szczęście nie.
  O wolności Internetu, platformach i blogerach
 • @carcajou
  Nawet ewentualne uleczenie mnie nie rozwiąże żadnego z problemów Nowego Ekranu :)))
  O wolności Internetu, platformach i blogerach
 • @Coryllus
  To jest świetny tekst, tyle, że ukazał się co najmniej półtora miesiąca za późno. Jak Pan sam widzi, nie został tu już prawie nikt z kim warto byłoby o nim dyskutować. Z Fiatowcem, Gallux i Dziękuję nie ma o czym gadać. Parę dni temu odeszli z NE Ewaryst Fedorowicz i Kokos26. Wymienieni wyżej trzej blogerzy nie są w stanie zastąpić nawet jednego z nich. To prawda, że w NE nie ma cenzury, ale też jest coraz mniej treści, które można by ewentualnie ocenzurować. Optymistyczne pokrzykiwania Carcajou niczego tu nie zmieniają. Podejrzewam zresztą, że mogą one w istocie być objawem ukrytej desperacji.
  O wolności Internetu, platformach i blogerach
 • @R.Zaleski
  Też się staram, choć nie zawsze się to udaje.
  Prawicowa blogosfera - krzywe zwierciadło mediów
 • @Nida
  To prawda, ale prawicowe portale i gazety częściej wolą się podgryzać niż współpracować.
  Prawicowa blogosfera - krzywe zwierciadło mediów
 • @cyborg59
  Przeczytałam, odpowiedziałam i wykorzystałam informacje podane przez Pana przy pisaniu tego skrótu. Dziękuję !!!
  Ciemność widzę, ciemność....
 • @armiaharów
  Moim zdaniem Amerykanie przede wszystkim nie mogą dopuścić do powstania Związku Europejskiego, względnie osi Paryż-Berlin-Moskwa. W zeszłym wieku stoczyli w końcu dwie wojny światowe, by do tego nie doszło.
  Miedwiediew - Rosja - reformy - co jest grane?
 • @coryllus
  Proszę napisać coś o tych przypadkach, bo ja takich nie znam. Jeśli chodzi o Szymowskiego, to mam raczej zwyczaj czytać tekst, a nie przede wszystkim oglądać obrazki. Tekst jest ciekawy - zdjęcia do d....
  Czy w Polsce istnieje prawica
 • @coryllus
  Nic z tego nie rozumiem. Co ma /ukrywany, jak sądzę/ fetyszyzm jakiegoś polityka do prawicy. To może wcale nie wpływać na jego sprawność, a i jako przedmiot szantażu jest do d.... Książkę Szymowskiego akurat czytałam i wydała mi się najsensowniejsza z dzieł poświęconych tej tragedii. Sąd znęca się nad Kaczyńskim na jego własne życzenie. Tylko skończony dureń zrzeka się immunitetu w jego sytuacji, gdy wiadomo, że wrogowie nie cofną się przed niczym. Poza tym, po cholerę gadał, że łykał jakieś proszki. Długi jęzor jest kosztowny. Jeśli już ktoś napisał coś o Smoleńsku, to dlaczego niby nie wolno tego oceniać? Można zarzucać prawicy nieudolnych przywódców, kłótliwość, podejrzliwość na zmianę z naiwnością, ale nie to o czym Pan pisze.
  Czy w Polsce istnieje prawica

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031